Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Skleněné láhve

Během let jsme navázali vztahy s nejuznávanějšími producenty skla na světě.
To nám umožňuje lokalizovat a zajistit širokou nabídku lahví na víno a alkohol, které budou optimálním designem pro Vaši obchodní identitu.Jako další službu využíváme náš přehled v oboru a vyjednáváme ty nejvýhodnější podmínky a nabízíme nulové obchodní marže.

Níže jsou v abecedním pořádku uvedeny společnosti, které vyrábějí skleněné láhve a se kterými spolupracujeme po mnoho let. Uvítáme, když navštívíte jejich stránky, nebo nás kontaktujete, abychom Vám pomohli ve výběru láhve a dosažení ceny.

Se sídlem v Mexiku, Pavisa je přední poskytovatel vysoce přizpůsobených kvalitních flakonů pro nápojový průmysl.

Saint-Gobain nádoby "Jejich oddanost sklu je založena na trvalé hodnotě balení ze skla: jeho nekompromisním výkonem a univerzální přitažlivostí. "

 

Saverglass "Spojení setrvačnosti těžkého průmyslu, jako je automatická sklářská výroba, s kreativitou a flexibilitou, aby byly uspokojeny požadavky klientely, produkují kvalitní láhve na vína, lihoviny, parfémy a kosmetické přípravky, a to jak kvalitně a tak i originálně. "

  

Şişecam Group je průmyslová skupina s hlavní činností v oblasti skla a výroby chemických látek. Skupina je na přední pozici v podnikání pokrývající všechny základní obory, jako je sklo plavené , skleněné předměty pro domácnost, obalové sklo a skleněná vlákna, stejně jako sodovka a sloučeniny chromu.

 

Verallia je značka Saint-Gobain, vytvořená pro skleněné láhve a zavařovací sklenice. Saint-Gobain balení, druhý největší světový výrobce na trhu, navrhuje a vyrábí obalové sklo, které je stále více šetrné k životnímu prostředí, nekonečně recyklovatelné, dělá reklamu svému obsahu, zachovává kvalitu svých produktů a zvyšuje blahobyt spotřebitelů.

Vetri Speciali "Světová jednička v oblasti výroby a prodeje skleněných obalů v oblasti speciálních skel. "

 

Náš dlouhodobý dodavatel skleněných lahví, Vetropack skupina se sídlem ve Švýcarsku, produkuje a distribuuje skleněné obaly, Vetropack vlastní a provozuje výrobní závody ve Švýcarsku, Rakousku, České republice, Slovensku, Chorvatsku a na Ukrajině. (Jeden z našich závodů na zdobení láhví v České republice se nachází nedaleko výrobního závodu firmy Vetropack, který je v Kyjově)

MORAVIA DECOR, s.r.o. © 2013-2015